EY-Parthenon Ringvaart Regatta


Days
:
Hours
:
Mins
:
Secs

Veldindeling 2018

De veldindeling voor de 43ste EY-Parthenon Ringvaart Regatta is hieronder weergeven. De eerste starts zullen vanaf 6:00 uur plaatsvinden.

Het is niet mogelijk om uw starttijd te wijzigen!

Klik hier om de loting te openen in pdf.

# Ploegnaam Boottype Inchecken Briefing Vlottijd Starttijd
113 Ringvaart voor 113 H1x 04:40 05:30 05:50 06:00
1 Fred Falipou H1x 04:40 05:30 05:50 06:00
2 EY-Parthenon M8+ 04:40 05:30 05:50 06:00
3 Jeroen van den Berg H1x 04:40 05:30 05:50 06:00
4 Dubbel Friss D4* 04:40 05:30 05:50 06:00
5 Jobhop H1x 04:40 05:30 05:50 06:00
6 Amateurkanoers Heren 11vo HC4+ 04:40 05:30 05:50 06:00
7 Army Jantje D4* 04:40 05:30 05:50 06:00
8 Dispuut Q.T D4* 04:40 05:30 05:50 06:00
9 Lot&Laar D2x 04:40 05:30 05:50 06:00
10 Held(en) op herhaling MW2* 04:40 05:30 05:50 06:00
11 Triton 3 H8+ 04:50 05:30 06:00 06:10
12 Heucom mix4 M4* 04:50 05:30 06:00 06:10
13 Nereus damesch clubacht 2017 D8+ 04:50 05:30 06:00 06:10
14 Donkerblauwe Zwaan M2x 04:50 05:30 06:00 06:10
15 Asopos mix8+ M8+ 04:50 05:30 06:00 06:10
16 Link&co D4* 04:50 05:30 06:00 06:10
17 The Lady in Red Challenge HW1x 04:50 05:30 06:00 06:10
18 2x zo Hard M2x 04:50 05:30 06:00 06:10
19 Antigoon M2x 04:50 05:30 06:00 06:10
20 VUURig BONT DB2x 04:50 05:30 06:00 06:10
21 Beekprik Hv1x 05:00 05:30 06:10 06:20
22 V.E.R.ZUIPEN H8+ 05:00 05:30 06:10 06:20
23 Mariken en Ernst M2x 05:00 05:30 06:10 06:20
24 Theo Homan H1x 05:00 05:30 06:10 06:20
25 korenton H2x 05:00 05:30 06:10 06:20
26 Annet&Mau D2x 05:00 05:30 06:10 06:20
27 De Paarse Parel DC8+ 05:00 05:30 06:10 06:20
28 AROSS_DDP HW2* 05:00 05:30 06:10 06:20
29 Het Roeikasteffect HC4+ 05:00 05:30 06:10 06:20
30 MAKASKE & VAN GRIEKEN D2x 05:00 05:30 06:10 06:20
31 Home before dARC H2x 05:10 05:30 06:20 06:30
32 Vanir8+ H8+ 05:10 05:30 06:20 06:30
33 Waterladies D8* 05:10 05:30 06:20 06:30
34 ACOWEE H2x 05:10 05:30 06:20 06:30
35 Beren van Jannen H2x 05:10 05:30 06:20 06:30
36 Lekkerdingvaart D4+ 05:10 05:30 06:20 06:30
37 E. Veltmeijer H1x 05:10 05:30 06:20 06:30
38 Platina^2 H2- 05:10 05:30 06:20 06:30
39 Triton oud heren 6 H2x 05:10 05:30 06:20 06:30
40 Sambucaboot HC2* 05:10 05:30 06:20 06:30
41  Team Aquajet DC4* 05:10 05:30 06:20 06:30
42 Saurus 4* H4* 05:20 06:00 06:30 06:40
43 Waka M8+ 05:20 06:00 06:30 06:40
44 Mixed-Double M4x 05:20 06:00 06:30 06:40
45 Intens D8+ 05:20 06:00 06:30 06:40
46 Zwaarst H8+ 05:20 06:00 06:30 06:40
47 Blik op oneindig D4* 05:20 06:00 06:30 06:40
48 Elfde DubbelTwee H2x 05:20 06:00 06:30 06:40
49 BlackPearl DC4+ 05:20 06:00 06:30 06:40
50 Survivors MC2* 05:20 06:00 06:30 06:40
51 Hssk heren ringvaart 8+ H8+ 05:30 06:00 06:40 06:50
52 Heerenvereeniging “De Leidsche Professorenboot” H8+ 05:30 06:00 06:40 06:50
53 TWchicks D4+ 05:30 06:00 06:40 06:50
54 Argo H2+ 05:30 06:00 06:40 06:50
55 Après Skiff H1x 05:30 06:00 06:40 06:50
56 Damesdispuut Animo D8+ 05:30 06:00 06:40 06:50
57 E.M.M.E.R. DC8+ 05:30 06:00 06:40 06:50
58 Wedstrijddouchers H8+ 05:30 06:00 06:40 06:50
59 Jip, Job en de kinderen H8+ 05:40 06:00 06:50 07:00
60 ZAMIP M8* 05:40 06:00 06:50 07:00
61 Heren 7 136 H4* 05:40 06:00 06:50 07:00
62 Draft H4+ 05:40 06:00 06:50 07:00
63 Eru Balans M2x 05:40 06:00 06:50 07:00
64 Asopos dames 4 D4* 05:40 06:00 06:50 07:00
65 Beer-boot DC4+ 05:40 06:00 06:50 07:00
66 VE-TWO D2x 05:40 06:00 06:50 07:00
67 Bakfiets HB2x 05:40 06:00 06:50 07:00
68 peter van Lith H1x 05:50 06:30 07:00 07:10
69 Diede Remco H2x 05:50 06:30 07:00 07:10
70 LightWings14 H2x 05:50 06:30 07:00 07:10
71 Freek de Groot H1x 05:50 06:30 07:00 07:10
72 Bootjes & Biertjes D2x 05:50 06:30 07:00 07:10
73 Dat kan schnellerrr H8+ 05:50 06:30 07:00 07:10
74 Calimero D1x 05:50 06:30 07:00 07:10
75 Elfvis Angels Reprise D2x 05:50 06:30 07:00 07:10
76 Noreen & Machteld D2x 05:50 06:30 07:00 07:10
77 Kookcie is macht M2x 05:50 06:30 07:00 07:10
78 eNeRGy HC4* 05:50 06:30 07:00 07:10
79 Bestuur 140 M8+ 06:00 06:30 07:10 07:20
80 Prenkvaart D4* 06:00 06:30 07:10 07:20
81 Viking70 HC4* 06:00 06:30 07:10 07:20
82 Hooggegrepen D4* 06:00 06:30 07:10 07:20
83 Lucky HC4+ 06:00 06:30 07:10 07:20
84 Peter & Michiel H2x 06:00 06:30 07:10 07:20
85 LUNA D4+ 06:00 06:30 07:10 07:20
86 Booton D8+ 06:00 06:30 07:10 07:20
87 Boat’em HC4+ 06:00 06:30 07:10 07:20
88 Piece of Ship DC8+ 06:10 06:30 07:20 07:30
89 Mutua Vikings H8+ 06:10 06:30 07:20 07:30
90 Phocas M8+ 06:10 06:30 07:20 07:30
91 Blanco Boot D8+ 06:10 06:30 07:20 07:30
92 Dappers D4* 06:10 06:30 07:20 07:30
93 Dubbelbier met raspatat H4* 06:10 06:30 07:20 07:30
94 Randomheid M8+ 06:10 06:30 07:20 07:30
95 Drakenskiff D1x 06:10 06:30 07:20 07:30
96 JoostSkiff H1x 06:20 07:00 07:30 07:40
97 Triton 6 H4+ 06:20 07:00 07:30 07:40
98 Keihard H4+ 06:20 07:00 07:30 07:40
99 RAMBOot H8+ 06:20 07:00 07:30 07:40
100 Rick Smit H1x 06:20 07:00 07:30 07:40
101 GMG (Gerrit Money Gang) HC2+ 06:20 07:00 07:30 07:40
102 Huilend Naar De Club M2x 06:20 07:00 07:30 07:40
103 Team Hoff H1x 06:20 07:00 07:30 07:40
104 Rijnmond 2X HC2x 06:20 07:00 07:30 07:40
105 Team Verhagen H2x 06:20 07:00 07:30 07:40
106 Second try H1x 06:20 07:00 07:30 07:40
107 Triton 4 D2x 06:20 07:00 07:30 07:40
108 SKØLL 107 H4* 06:30 07:00 07:40 07:50
109 Hans van der Ploeg H1x 06:30 07:00 07:40 07:50
110 de Butenverwachting H8+ 06:30 07:00 07:40 07:50
111 Asopos Minerva dames D8+ 06:30 07:00 07:40 07:50
112 Het bootje uit Roden D2x 06:30 07:00 07:40 07:50
114 Maddie en Marjo D2x 06:30 07:00 07:40 07:50
115 Grote Terts M3x 06:30 07:00 07:40 07:50
116 F.I.E.T.S. & Luna M8+ 06:30 07:00 07:40 07:50
117 Row your Goat H2x 06:30 07:00 07:40 07:50
118 Hoe dan ook koningen H2x 06:40 07:00 07:50 08:00
119 Triton 2 D8+ 06:40 07:00 07:50 08:00
120 Rhetoricadispuut TAU M8+ 06:40 07:00 07:50 08:00
121 Chloé DB8+ 06:40 07:00 07:50 08:00
122 SLM M2x 06:40 07:00 07:50 08:00
123 Zijn we er al? M4* 06:40 07:00 07:50 08:00
124 Team Doornbosch H4* 06:40 07:00 07:50 08:00
125 cvmaaren HW2* 06:40 07:00 07:50 08:00
126 Exact! D4* 06:50 07:30 08:00 08:10
127 Vindicruisers D8+ 06:50 07:30 08:00 08:10
128 HRD Van Speyk H8+ 06:50 07:30 08:00 08:10
129 EenmaalRitsma H1x 06:50 07:30 08:00 08:10
130 Machteld & Ka-chun MB2x 06:50 07:30 08:00 08:10
131 Pascal van den Ouden H1x 06:50 07:30 08:00 08:10
132 Volans4all Hv1x 06:50 07:30 08:00 08:10
133 Twee Keer Vijftig H2x 06:50 07:30 08:00 08:10
134 Wallon8 H8+ 06:50 07:30 08:00 08:10
135 Horkeboeren13 H2- 07:00 07:30 08:10 08:20
136 botte boot D8* 07:00 07:30 08:10 08:20
137 Nog steeds önderweg D8+ 07:00 07:30 08:10 08:20
138 Jelmer Hiemstra H1x 07:00 07:30 08:10 08:20
139 RIC Mix M2x 07:00 07:30 08:10 08:20
140 La Sjoef D8+ 07:00 07:30 08:10 08:20
141 Huub for Happy Holiday H1x 07:00 07:30 08:10 08:20
142 V’arena HC4+ 07:00 07:30 08:10 08:20
143 Hutje op de brug M4* 07:00 07:30 08:10 08:20
144 Pieter H1x 07:10 07:30 08:20 08:30
145 Walkuren D8+ 07:10 07:30 08:20 08:30
146 No Ringvaart, No Glory D4* 07:10 07:30 08:20 08:30
147 Goudzoekers D4* 07:10 07:30 08:20 08:30
148 Voor het verhaal H2- 07:10 07:30 08:20 08:30
149 Champion of the Thames H4+ 07:10 07:30 08:20 08:30
150 Katinka en Jaap M2x 07:20 08:00 08:30 08:40
151 A.I. Forseti H8+ 07:20 08:00 08:30 08:40
152 Ralf ter Burg H1x 07:20 08:00 08:30 08:40
153 Willem lll D8+ 07:20 08:00 08:30 08:40
154 Stringvaart D4* 07:20 08:00 08:30 08:40
155 Argo Zwicht H8+ 07:30 08:00 08:40 08:50
156 Heeren Xll H8+ 07:30 08:00 08:40 08:50
157 Sietze Hylkema H1x 07:30 08:00 08:40 08:50
158 Ridder Rob H1x 07:30 08:00 08:40 08:50
159 Giel Talsma H1x 07:30 08:00 08:40 08:50
160 Buurman & Buurman H2- 07:30 08:00 08:40 08:50
161 Hertog Heroes H2x 07:30 08:00 08:40 08:50
162 Natuurlijke Reserves M8+ 07:40 08:00 08:50 09:00
163 P.A.R.C.I.V.A.L. HC4+ 07:40 08:00 08:50 09:00
164 Maar Buurman wat doet u nu?! H8+ 07:40 08:00 08:50 09:00
165 Triton 1 D8+ 07:40 08:00 08:50 09:00
166 Schwung H4+ 07:40 08:00 08:50 09:00
167 Phogelbekvier M4* 07:40 08:00 08:50 09:00
168 Sparkly H2x 07:40 08:00 08:50 09:00
169 Viking 8 M8* 07:40 08:00 08:50 09:00

 

white gradient