Loting 2019

De loting voor de 44ste EY-Parthenon Ringvaart Regatta is hieronder weergeven. De eerste boten zullen starten om 06:00.

Het is niet mogelijk om uw starttijd te wijzigen!

Ploegnaam Check-in Briefing Vlot tijd Start tijd Startnummer
Pi, Po en sugardaddy margot 4:30 5:30 5:40 5:50 91
Break a leg 4:40 5:30 5:50 6:00 1
Vanir 8+ 4:40 5:30 5:50 6:00 2
ANNA-Erowtisch 4:40 5:30 5:50 6:00 3
Rijnmond 8 4:40 5:30 5:50 6:00 4
EY-Parthenon 4:40 5:30 5:50 6:00 5
eNeRGy 2.0 4:40 5:30 5:50 6:00 6
RIC Mix Marathon 4:40 5:30 5:50 6:00 7
The Red Beauty 4:40 5:30 5:50 6:00 8
Après Skiff 4:40 5:30 5:50 6:00 9
Bestuur Hesselink 4:50 5:30 6:00 6:10 10
URV Viking 8x+ 4:50 5:30 6:00 6:10 11
ZAMIP 4:50 5:30 6:00 6:10 12
V’arena 4:50 5:30 6:00 6:10 13
DDS-kwintet 4:50 5:30 6:00 6:10 14
Team MJRP 4:50 5:30 6:00 6:10 15
Bikkels 4:50 5:30 6:00 6:10 16
Haegsche Bluf 4:50 5:30 6:00 6:10 17
Eline Lavaerts 4:50 5:30 6:00 6:10 18
Beroemde laatste woorden 4:50 5:30 6:00 6:10 19
6-7 8+ 5:00 5:30 6:10 6:20 20
snelste euros ploeg 5:00 5:30 6:10 6:20 21
Ringtaart 5:00 5:30 6:10 6:20 22
Feestelijk Verval 5:00 5:30 6:10 6:20 23
           
Bratwurst & Baguette 5:00 5:30 6:10 6:20 25
Rela-Test 5:00 5:30 6:10 6:20 26
106e Bestuur der W.S.R. Argo 5:00 5:30 6:10 6:20 27
Idzke Hoogeveen 5:00 5:30 6:10 6:20 28
Mirjam van klink 5:00 5:30 6:10 6:20 29
Brink 5:00 5:30 6:10 6:20 30
Suikerboot 5:00 5:30 6:10 6:20 31
Mutua Viqueens 5:10 5:30 6:20 6:30 32
De Peddelaars 5:10 5:30 6:20 6:30 33
Leidse Pr8 5:10 5:30 6:20 6:30 34
De Watergeuzen 5:10 5:30 6:20 6:30 35
Triton 3 5:10 5:30 6:20 6:30 36
F.I.E.T.S. & Kim roeien de ringvaart 5:10 5:30 6:20 6:30 37
EJLD 139 5:10 5:30 6:20 6:30 139
nalaatst 5:10 5:30 6:20 6:30 39
Marina en Jaap 5:10 5:30 6:20 6:30 40
centEUROSion 5:20 6:00 6:30 6:40 41
Tipi 5:20 6:00 6:30 6:40 42
de E.M.M.E.R. 5:20 6:00 6:30 6:40 43
Zinkend schip 5:20 6:00 6:30 6:40 44
Antaeorowa 5:20 6:00 6:30 6:40 45
Bonnie & Slide 5:20 6:00 6:30 6:40 46
Unexpected 5:20 6:00 6:30 6:40 47
Lakers 5:20 6:00 6:30 6:40 48
Tees Rowing Club 5:20 6:00 6:30 6:40 49
Nina Ter Horst 5:20 6:00 6:30 6:40 50
Stefan van Haren 5:20 6:00 6:30 6:40 51
Winston oba 5:20 6:00 6:30 6:40 52
Catch of the Day 5:30 6:00 6:40 6:50 53
Omertà 5:30 6:00 6:40 6:50 54
Met Flinke Vaart Roeiende (MFVR) 5:30 6:00 6:40 6:50 55
BoemBoemBoemBoemBoemKlap 5:30 6:00 6:40 6:50 56
Vrienden van de Yellowfin 5:30 6:00 6:40 6:50 57
Suus & Cis 5:30 6:00 6:40 6:50 58
Weergaloos 5:30 6:00 6:40 6:50 59
Ben er weer ingetrapt 5:30 6:00 6:40 6:50 60
Samson & Gert 5:30 6:00 6:40 6:50 61
Veerle Verhoeven 5:30 6:00 6:40 6:50 62
Fred Falipou 5:30 6:00 6:40 6:50 63
Kale vlam 5:40 6:00 6:50 7:00 64
Flux 11 5:40 6:00 6:50 7:00 65
De Bananenboot 5:40 6:00 6:50 7:00 66
Hart to get 5:40 6:00 6:50 7:00 67
Doordemidden 5:40 6:00 6:50 7:00 68
Eenmalig 5:40 6:00 6:50 7:00 69
Robijn, groot en krachtig 5:40 6:00 6:50 7:00 70
EJL’14 5:40 6:00 6:50 7:00 71
Relatietest 5:40 6:00 6:50 7:00 72
Sanne & Jorrit 5:40 6:00 6:50 7:00 73
Tom van Dijk 5:40 6:00 6:50 7:00 74
De Roeivinkjes 5:50 6:30 7:00 7:10 75
Speerboot 5:50 6:30 7:00 7:10 76
Doetmeniksmix 5:50 6:30 7:00 7:10 77
Triton 7 UVSV 5:50 6:30 7:00 7:10 78
Walkuren 5:50 6:30 7:00 7:10 79
(D)riemteam 5:50 6:30 7:00 7:10 80
Rein en Roullie 5:50 6:30 7:00 7:10 81
Waka Rua 5:50 6:30 7:00 7:10 82
Don’t Stop Me Now 5:50 6:30 7:00 7:10 83
MC Big Papa 5:50 6:30 7:00 7:10 84
Bueno 6:00 6:30 7:10 7:20 85
Giraft 6:00 6:30 7:10 7:20 86
Dolgedraaid Vier 6:00 6:30 7:10 7:20 87
Roeien Bij Groover 6:00 6:30 7:10 7:20 88
5Ø/5Ø 6:00 6:30 7:10 7:20 89
Hyndluljóð 6:00 6:30 7:10 7:20 90
Equi forte 6:00 6:30 7:10 7:20 92
Flela 6:00 6:30 7:10 7:20 93
Paul Harkink 6:00 6:30 7:10 7:20 94
Røy Køelman 6:00 6:30 7:10 7:20 95
Liteboat.NL 6:00 6:30 7:10 7:20 96
juanvaart 6:10 6:30 7:20 7:30 97
Luna-Dionysos 6:10 6:30 7:20 7:30 98
Florenza 6:10 6:30 7:20 7:30 99
S.I.N. 6:10 6:30 7:20 7:30 100
Lords of the Ringvaart 6:10 6:30 7:20 7:30 101
Chloé & A.I. Forseti 6:10 6:30 7:20 7:30 102
Team YORO 6:10 6:30 7:20 7:30 103
Erik in het hondenhok 6:10 6:30 7:20 7:30 104
Beekprik 6:10 6:30 7:20 7:30 105
Joepie 6:20 7:00 7:30 7:40 106
NereusvoorAVL 6:20 7:00 7:30 7:40 107
Houthoff 6:20 7:00 7:30 7:40 108
100kg100km 6:20 7:00 7:30 7:40 109
Kerels van de Meije 6:20 7:00 7:30 7:40 110
Phocas 1 6:20 7:00 7:30 7:40 111
WhaWaka 6:20 7:00 7:30 7:40 112
Elfvis Angels Reprise 6:20 7:00 7:30 7:40 113
Q&A 6:20 7:00 7:30 7:40 114
VUUR8+ 6:30 7:00 7:40 7:50 115
Triton 1 6:30 7:00 7:40 7:50 116
Don’t h8 medit8 6:30 7:00 7:40 7:50 117
Nereus Mixed Acht 6:30 7:00 7:40 7:50 118
Festivaldobber 6:30 7:00 7:40 7:50 119
Tweeënzeventig 6:30 7:00 7:40 7:50 120
De Kanorca’s 6:30 7:00 7:40 7:50 121
DeMeJoKoThoTe 6:30 7:00 7:40 7:50 122
Amanda, Mandy, Michiel, Peter 6:30 7:00 7:40 7:50 123
Antigoon 6:30 7:00 7:40 7:50 124
V.E.R.ZUIPEN 6:40 7:00 7:50 8:00 125
Stichting M.O.E.T. boot 1 6:40 7:00 7:50 8:00 126
Triton 5 6:40 7:00 7:50 8:00 127
Triton 6 6:40 7:00 7:50 8:00 128
KDC Aandachtslab Rowing Team 6:40 7:00 7:50 8:00 129
A2 6:40 7:00 7:50 8:00 130
Rv Naarden 2x 6:40 7:00 7:50 8:00 131
Wim en Andre 6:40 7:00 7:50 8:00 132
Vida Loca 6:50 7:30 8:00 8:10 133
T8DD 6:50 7:30 8:00 8:10 134
Ringbaard 6:50 7:30 8:00 8:10 135
Stichting M.O.E.T. boot 2 6:50 7:30 8:00 8:10 136
Orca Mixed 8 6:50 7:30 8:00 8:10 137
Roeiprinsesjes 6:50 7:30 8:00 8:10 138
Triton 8 6:50 7:30 8:00 8:10 38
Phruitsalade 6:50 7:30 8:00 8:10 140
Shoreham RC 7:00 7:30 8:10 8:20 141
John’s Deerntjes 7:00 7:30 8:10 8:20 142
Nootella 7:00 7:30 8:10 8:20 143
VAMØS 7:00 7:30 8:10 8:20 144
Vlotte Prowtein 7:00 7:30 8:10 8:20 145
Burgervloot 7:00 7:30 8:10 8:20 146
De Tulpen 7:00 7:30 8:10 8:20 147
De Boegballen 7:00 7:30 8:10 8:20 148
St Neots Rowing Club 7:00 7:30 8:10 8:20 149
Vlot 7:10 7:30 8:20 8:30 150
Zwaarst 7:10 7:30 8:20 8:30 151
Triton 2 7:10 7:30 8:20 8:30 152
EJD139 7:10 7:30 8:20 8:30 153
Maidon 7:10 7:30 8:20 8:30 154
Proteus MGL 2015 7:10 7:30 8:20 8:30 155
Jøflòlût½☀️ 7:10 7:30 8:20 8:30 156
Ocean Four Breda 7:10 7:30 8:20 8:30 157
Mutua Vikings 7:20 8:00 8:30 8:40 158
HSSKano 1 7:20 8:00 8:30 8:40 159
HSSKano 2 7:20 8:00 8:30 8:40 160
Ringviert 7:20 8:00 8:30 8:40 161
Wonder 7:20 8:00 8:30 8:40 162
Ringvaart Röck 7:20 8:00 8:30 8:40 163
De Tegenaanval 7:30 8:00 8:40 8:50 164
The Meg 7:30 8:00 8:40 8:50 165
AIESEC Delft 7:40 8:00 8:50 9:00 166
St Neots Pair 6:00 6:30 7:10 7:20 167


white gradient